Навколишнє середовище

Основною метою нашої продукції є максимально зменшити вплив на навколишнє середовище, як під час виробничого процесу, так і під час експлуатації у Вашому домі.

Зроблено в Італії

Наша продукція повністю розроблена і виготовлена в Італії. Ми віддаємо перевагу італійським постачальникам, матеріалам і компонентам.

Безпека та надійність

Продукція Italtherm є невід'ємною частиною Вашого будинку: з цієї причини всі вони розроблені для того, щоб бути довговічними та безпечними.

Про компанію

Italtherm заснована на принципах компетентності та професіоналізму, з більш ніж 30-річним досвідом роботи в області автоматичних та централізованих систем опалення.

Це інноваційна, динамічна та гнучка компанія, відповідальна за повний цикл створення своєї продукції від досліджень, розробок, проектування, управління виробництвом та продажами до консультацій та підтримки клієнтів у Італії та за кордоном.

Italtherm надає широкий вибір конденсаційних котлів, традиційних котлів, високопродуктивних котлів, сонячних систем, водонагрівачів і всіх аксесуарів, що входять до складу асортименту компанії.

Конфігуратор потужності

Impianti di potenza

Погляньте, як легко підібрати Power Time
в одиночних/каскадних системах

Останні новини

Перша в Україні конференція «Італтерм 2019»

MAX 7066

5 грудня 2019 року в конференц-холі київського готелю «Ramada Encore» пройшла перша в Україні конференція «Італтерм 2019», організована українським офісом заводу. Ця подія мала великий успіх: його учасниками стали понад 250 партнерів, клієнтів і дилерів іменитого італійського бренду з 22 регіонів України. Основною темою цієї події стало п'ятикратне зростання продажів котлів Італтерм в Україні у 2019 році, що було окремо відзначено гостями з Італії, які прибули спеціально для участі в конференції.

Презентація по обладнанню ТМ Italtherm у м.Дніпро

19 вересня, у місті Дніпро, представники компанії Italtherm провели презентацію лінії котлів City Class для партнерів з Дніпра та Дніпропетровської області.

Italtherm — Опалювальне і кліматичне устаткування

Обланання Italtherm в Україні

Italtherm - відносно новий бренд на європейському ринку кліматичної техніки для опалення та кондиціювання повітря. Продукцію цієї марки, яка об'єднує в собі інноваційні технології і майже 50-річний досвід, випускає італійська компанія з м. П'яченца Italtherm Srl. Вона була заснована в 2011 році засновником і колишнім власником відомої компанії Hermann Паоло Маццоні, який продав її групі компаній Vaillant з Німеччини в 2007 році. Ми є офіційним представником «Італтерм» в Україні і пропонуємо максимально широкий асортимент обладнання цього бренду для українського бізнесу і споживача.

Яке опалювальне і кліматичне обладнання виробляє компанія Italtherm

Маючи багаторічний досвід виробництва газових котлів, власний науково-дослідний центр, давні зв'язки з італійськими і європейськими виробниками матеріалів і комплектуючих, компанія Italtherm поставляє сьогодні на світовий ринок найрізноманітнішу техніку для централізованого та індивідуального опалення, і кондиціонування. Опалювальне обладнання «Італтерм» - це сучасні і якісні:

 • газові котли, включаючи:
 • агрегати традиційного типу або конденсаційні котли, що використовують тепло газів, що відводяться;
 • котли для внутрішньої і зовнішньої установки;
 • двоконтурні котли або одноконтурні з можливістю підключення зовнішнього бойлера;
 • настінні або вбудовуються агрегати, монтовані всередині будівельних конструкцій;
 • газові котли великої потужності до 450 кВт (понад 40 моделей);
 • газові водонагрівальні колонки;
 • теплові насоси класу «повітря-повітря», що представляють собою спліт-і мульти спліт-системи, призначені не тільки для опалення, але і кондиціонування повітря;
 • водонагрівачі з тепловим насосом;
 • сонячні колектори, комплектуючі до них і повні сонячні комплекти опалення, що використовують для нагрівання води енергію Сонця.

Переваги обладнання Italtherm

Незважаючи на те, що опалювальне і кліматичне обладнання «Італтерм» зовсім недавно з'явилося на світовому ринку, воно вже встигло завоювати популярність у багатьох країнах, а тепер стало доступно українському споживачеві. Основні переваги товарів цієї торгової марки:

 • використання при створенні техніки для опалення та кондиціювання новітніх інноваційних технологій і власних розробок компанії, а також комплектуючих від провідних світових виробників запчастин і вузлів;
 • висока надійність, довговічність і безпека обладнання. У компанії впроваджена система менеджменту якості продукції ISO 9001: 2008, що передбачає контроль кожного етапу створення опалювальної та кліматичної техніки, від її проектування до випуску готового виробу. Кожна одиниця товару проходить тестування: гідравлічне, електричне і на безпеку у власній лабораторії компанії, що має міжнародний сертифікат KIWA;
 • сучасний стильний дизайн, створений італійською компанією Giugiaro - розробником дизайну автомобілів Maserati, Ferrari, Corvette і інших;
 • ідеальне співвідношення ціни і якості.

Ми поставляємо в Україну всі види газових котлів бренду Italtherm, які у нас можна придбати оптом чи вроздріб за найбільш доступною ціною з офіційною гарантією. На нашому сайті, в розділі «Каталог», ви знайдете опис та характеристики різних видів і моделей устаткування «Італтерм». Замовляйте його оптом, ставши партнером нашої компанії, а в роздріб - в офлайн- і інтернет-магазинах, які ви знайдете в розділі «Де купити»!