сервісне покриття 750 міст
Підтримка партнерів
Нова лінійка котлів
Гарантія 10 років
Відновлення роботи
сервісне покриття
Програма2укр-01
Білборд
Нова вакансія укр-01
TIMEУКР-01
Италтерм new укр-02
ОПИТУВАННЯ
Висока надійність-01
10-річна програма в дії !
stop covid_ukr
Італтерм - Hermann
previous arrow
next arrow

Навколишнє середовище

Основною метою нашої продукції є максимально зменшити вплив на навколишнє середовище, як під час виробничого процесу, так і під час експлуатації у Вашому домі.

Зроблено в Італії

Наша продукція повністю розроблена і виготовлена в Італії. Ми віддаємо перевагу італійським постачальникам, матеріалам і компонентам.

Безпека та надійність

Продукція Italtherm є невід’ємною частиною Вашого будинку: з цієї причини всі вони розроблені для того, щоб бути довговічними та безпечними.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАВОДУ НА КОНФЕРЕНЦІЇ ITALTHERM UKRAINE 2019

В ході конференції Italtherm Ukraine 2019, комерційним директором з експорту – паном Марко Адорні була проведена презентація, присвячена таким темам:

 • Історія заводу і його досягнення за 50-років роботи;
 • Філософія виробництва;
 • Технічні досягнення і плани роботи наукової лабораторії заводу на найближчий період і в перспективі;
 • Комерційна стратегія заводу 2020.

Пропонуємо детальніше ознайомитися з історією компанії Italtherm тут і зараз!

СКАЧАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Конфігуратор потужності

Погляньте, як легко підібрати Power Time в одиночних/каскадних системах

Останні новини

НАШ СЕРВІС В 750 МІСТАХ УКРАЇНИ!

сервісне покриття 750 міст

Офіційне представництво заводу Італтерм в Україні, з моменту старту своєї роботи на початку 2020 року, поставило одним із першочергових завдань створення мережі сервісу з максимальним покриттям території країни

НОВА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ПАРТНЕРІВ

Підтримка партнерів

Компанія Італтерм Україна, зважаючи на позитивну динаміку продажів й плани на поточний рік, піклується щоб партнери компанії були забезпечені рекламними матеріалами й мали комфортні умови роботи з продукцією

ПРОГРАМА ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ В ДІЇ!

Офіційне представництво Італтерм Україна, незважаючи на глобальні зміни і ринкові виклики, продовжує свою активну рекламну компанію в усіх регіонах нашої країни

10-річна гарантія на котли Italtherm

Шановні партнери та клієнти!

Повідомляємо Вас, що з 16 березня 2020 року, Представництво Італтерм Україна, спільно з заводом Італтерм Італія, запускає безстрокову програму 10-ти річних гарантійних зобов’язань на всі котли бренду Італтерм.

Починаючи з вище зазначеної дати, всі котли Італтерм, відвантажені нашим клієнтам, матимуть гарантійну книжку з 10-ти річними зобов’язаннями від Представництва Італтерм Україна, по обслуговуванню котлів в гарантійний термін експлуатації.

Ця унікальна заводська програма підвищеної гарантії на котли Італтерм, працює вже багато років, практично у всіх країнах Європи, Китаї, Австралії, в США, Канаді та Великобританії. Тепер, завдяки відкритому на початку поточного року Представництва Італтерм в Україні, ми приєднуємо Україну до цієї программи. Ця програма повинна підтвердити, що продукція нашого заводу Італтерм Італія має найвищу якість збірки, найсучаснішу компонентну базу, останні технології в галузі котельного будування і ми це підтверджуємо, вводячи в Україні цю програму для наших клієнтів 10-ти річної гарантії.

Підключайтесь до команди Італтерм!


Italtherm — Опалювальне і кліматичне устаткування

Обладнання Italtherm в Україні

Italtherm – відносно новий бренд на європейському ринку кліматичної техніки для опалення та кондиціювання повітря. Продукцію цієї марки, яка об’єднує в собі інноваційні технології і майже 50-річний досвід, випускає італійська компанія з м. П’яченца Italtherm Srl. Вона була заснована в 2011 році засновником і колишнім власником відомої компанії Hermann Паоло Маццоні, який продав її групі компаній Vaillant з Німеччини в 2007 році. Ми є офіційним представником «Італтерм» в Україні і пропонуємо максимально широкий асортимент обладнання цього бренду для українського бізнесу і споживача.

Яке опалювальне і кліматичне обладнання виробляє компанія Italtherm

Маючи багаторічний досвід виробництва газових котлів, власний науково-дослідний центр, давні зв’язки з італійськими і європейськими виробниками матеріалів і комплектуючих, компанія Italtherm поставляє сьогодні на світовий ринок найрізноманітнішу техніку для централізованого та індивідуального опалення, і кондиціонування. Опалювальне обладнання «Італтерм» – це сучасні і якісні:

 • газові котли, включаючи:
 • агрегати традиційного типу або конденсаційні котли, що використовують тепло газів, що відводяться;
 • котли для внутрішньої і зовнішньої установки;
 • двоконтурні котли або одноконтурні з можливістю підключення зовнішнього бойлера;
 • настінні або вбудовуються агрегати, монтовані всередині будівельних конструкцій;
 • газові котли великої потужності до 450 кВт (понад 40 моделей);
 • газові водонагрівальні колонки;
 • теплові насоси класу «повітря-повітря», що представляють собою спліт-і мульти спліт-системи, призначені не тільки для опалення, але і кондиціонування повітря;
 • водонагрівачі з тепловим насосом;
 • сонячні колектори, комплектуючі до них і повні сонячні комплекти опалення, що використовують для нагрівання води енергію Сонця.

Переваги обладнання Italtherm

Незважаючи на те, що опалювальне і кліматичне обладнання «Італтерм» зовсім недавно з’явилося на світовому ринку, воно вже встигло завоювати популярність у багатьох країнах, а тепер стало доступно українському споживачеві. Основні переваги товарів цієї торгової марки:

 • використання при створенні техніки для опалення та кондиціювання новітніх інноваційних технологій і власних розробок компанії, а також комплектуючих від провідних світових виробників запчастин і вузлів;
 • висока надійність, довговічність і безпека обладнання. У компанії впроваджена система менеджменту якості продукції ISO 9001: 2008, що передбачає контроль кожного етапу створення опалювальної та кліматичної техніки, від її проектування до випуску готового виробу. Кожна одиниця товару проходить тестування: гідравлічне, електричне і на безпеку у власній лабораторії компанії, що має міжнародний сертифікат KIWA;
 • сучасний стильний дизайн, створений італійською компанією Giugiaro – розробником дизайну автомобілів Maserati, Ferrari, Corvette і інших;
 • ідеальне співвідношення ціни і якості.

Ми поставляємо в Україну всі види газових котлів бренду Italtherm, які у нас можна придбати оптом чи вроздріб за найбільш доступною ціною з офіційною гарантією. На нашому сайті, в розділі «Каталог», ви знайдете опис та характеристики різних видів і моделей устаткування «Італтерм». Замовляйте його оптом, ставши партнером нашої компанії, а в роздріб – в офлайн- і інтернет-магазинах, які ви знайдете в розділі «Де купити»!