10-річна програма в дії !


Шановний партнер!
 
З моменту старту програми 10-ти річної гарантії на котли Італтерм, в березні 2020 року, наш український офіс отримав багато позитивних відгуків про неї від своїх партнерів і клієнтів. У режимі реального часу велася робота по роз’ясненню її змісту, використання і перспектив розвитку. Зараз, через 3 місяці її дії, ми ще раз хочемо підсумувати основні ідеї та причини запуску цієї програми в Україні.
 
Перше – наш єдиний завод знаходиться на півночі Італії в місті Понтенуре, що поруч з великим адміністративним центром П’яченца, і у нас немає інших підприємств або складальних цехів на території інших країн або континентів. Ми вважаємо, що культура збирання італійських настінних котлів не може бути перенесена в Китай або Туреччину, як це роблять інші європейські бренди, переслідуючи завдання здешевлення і спрощення своєї продукції.
 
Друге – торгова марка Італтерм практично єдина серед усіх, які продаються в Україні, має 100% європейську, а саме, італійську збірку з комплектуючих, які виробляються на відомих всій котельній спільноті заводах в Італії, Німеччині, Франції, Австрії та Швейцарії. Історично, Італтерм ніколи не використовував і не використовує в даний час компоненти, вироблені в Туреччині, Словаччині, Ірані чи Китаї – це проти нашої ідеології створення інноваційних продуктів, яку ми взяли з першого дня існування нашого підприємства.
 
Третє – наукові кадри нашого заводу, його технічні лабораторії, сучасний рівень складальних ліній, тестового обладнання і виробничих процесів займають перші позиції серед виробників сфери опалювальної техніки не тільки в Європі, але і в світі! Наш завод – один з чотирьох італійських підприємств, які мають престижний Європейський Сертифікат KIWA EN / ISO / IDC17025. Цей сертифікат дає нам право в своїх заводських лабораторіях сертифікувати продукцію сторонніх європейських виробників котлів, виробників компонентів і іншого газового обладнання. І ми пишаємося тим, що в Італії з 120 подібних лабораторій на котельних підприємствах тільки чотири мають такий високий статус – і серед них наш завод Італтерм!
 
Четверте – це 50-ти річний досвід виробництва настінних котлів, який має наш беззмінний керівник і творець підприємства Італтерм, пан Паоло Маццони. Сотні патентів, десятки моделей настінних котлів, створених під його керівництвом, мільйони котлів, які були зроблені на лініях його заводів – це наш безцінний досвід, який можна отримати тільки десятиліттями плідної праці. Наш Президент, Паоло Маццони – історична особистість на ринку настінних котлів, і в свої 75 років він бере активну участь в управлінні підприємством та виробленні стратегій на зовнішніх ринках.
 
П’яте – статистика, яка базується на кількох ключових показниках, вселила в нас впевненість і дозволила нам багато років тому прийняти стратегічне рішення і підвищити гарантію на наші котли Італтерм до 10-ти років. Зараз ця 10-ти річна програма працює майже в 40 країнах. Італійська культура збирання котлів, найвища якість комплектуючих, найкращі розробки з виробництва котлів з нашої лабораторії, сотні наших патентів і винаходів – це мотивувало нас почати програму 10-ти річної гарантії по всьому світу, де продаються наші котли.
 
Час показав, що ми не помилилися, обравши цей не легкий, але цікавий шлях підвищення гарантії на наші котли Італтерм до 10-ти років. Кількість клієнтів з кожним роком у нас впевнено зростає, кількість продажів також має динаміку зростання. Прекрасний приклад цьому – Україна, в якій ми відчули 5-ти разове зростання продажів в 2019 році, в порівнянні з 2018 роком. І навіть, незважаючи на коронавірус в 2020 році, наш український офіс йде на 3-х разове зростання продажів в поточному році, в порівнянні з попереднім 2019 роком!

Ми запрошуємо в нашу сім’ю Італтерм всіх професіоналів котельного ринку країни, і ми готові поділитися з кожним нашими напрацюваннями та досвідом, щоб підвищити стійкість Ваших бізнесів, показати Вам, як в поточних складних ринкових умовах бути конкурентоспроможним, продаючи котли Італтерм, бути високо прибутковою компанією.
 
Будьте з Італтерм Україно!

PDF Каталог