Курс Italtherm на навколишнє середовище


Фенікс. Це слово, яке могло б описати історію фірми Italtherm, що знаходиться  в місті П’яченца, і яка працює у високоефективній енергетичній сфері нагріву. Історія почалася в 1970 році, коли Паоло Маццоні заснував свій перший бізнес з виробництва газових приладів для побутового опалення. У 2007 році, ,коли пан Маццоні вирішив продати Фірму багатонаціональній корпорації, побачивши «можливість конкурентної переваги від більшої присутності на експортних ринках», було близько 240 співробітників. Власне, ця операція призвела до закриття виробничого майданчика, тому що в 2010 році нові власники вирішили перенести виробництво за кордон.

Проте серед співробітників були деякі, які не змирилися із зупинкою компанії. Цей «старий» персонал не хотів втрачати свій досвід і знання, тому  зв’язався з попереднім власником Паоло Маццоні, який вирішив взяти на себе цей новий виклик. «У дуже короткий термін, протягом лютого 2011 року, – пояснює Паоло Маццоні – ми запустили проект « Italtherm». Ті ж люди, починають все з нуля, але ми маємо на увазі чітку мету: створювати прилади для побутового опалення, розробляти нові інноваційні технології і більш ефективні і менш забруднюючі продукти.

The first site in Piacenza - Via G.Orsi

Після дванадцяти місяців, витрачених на перепроектування продукції, встановлення ліній монтажу та реалізації асортименту продукції, ми почали свою конкретну підприємницьку діяльність у 2012 році ». Тенденція була позитивною, вище очікуваної і на кінець року в компанії Italtherm було зайнято понад 60 працівників попередньої фірми. «У 2013 році ця позитивна тенденція продовжувалася, і ми повинні були розширити наший виробничий майданчик, щоб задовольнити запити наших клієнтів. У вересні Italtherm переїхав на свій новий виробничий майданчик, що за іронією долі – підкреслює президент – було історичним місцем для старої фірми, яка була закрита за два роки до цього ».

Today's site in Pontenure (PC)

Паоло Маццоні пояснює свій вибір для створення екологічно чистих продуктів: «Зелена економіка – це можливість, яку ми повинні прийняти. Ми використовуємо газ для побутового опалення: ми хочемо зробити свою частину, щоб побудувати краще майбутнє, більше поважати навколишнє середовище. Тому ми маємо намір працювати на більш чисте та ефективне опалення, яке також може бути дешевшим для сімей, враховуючи, що енергозберігаючі засоби також заощаджують витрати. Це наше бачення та стратегія, включаючи політику Фірми, орієнтовану на інноваційні продукти та здатні створити системи опалення, які можуть відповідати за ефективність та зручність у користуванні ».

Однак бачення Italtherm має пройти випробування сьогоднішньою реальністю. Але що це за труднощі, з якими фірма зеленого напрямку  має зіткнутися сьогодні? На думку Паоло Маццоні, «головна проблема виходить з дуже складної соціально-економічної ситуації, полягає  в ринковому скороченні, все більш орієнтованому на недорогі продукти, що в свою чергу  відрізняються  від пропозицій більш технологічних і передових рішень. Це, – каже, нарешті, президент Italtherm – вимагає великих зусиль для фірм, щоб вони пояснювали своїм клієнтам переваги, які ці продукти могли б запропонувати: зниження паливного споживання, безпеку навколишнього середовища та більший комфорт ».

PDF Каталог