Со встроенным бойлером


Газові конденсаційні котли з вбудованим бойлером Italtherm

Двоконтурні газові котли користуються високим попитом серед українських споживачів, адже з їх допомогою можна вирішити проблему опалення та забезпечити будинок гарячою водою для побутових і господарських потреб. Їх вдосконаленим різновидом є опалювальні котли з вбудованим бойлером – таке рішення дозволяє поліпшити якість роботи системи ГВП і дає можливість одночасної подачі гарячої води однакової температури на 3-4 точки. Якщо ви хочете при цьому ще й скоротити витрату палива, що важливо в сучасних реаліях, кращий варіант – встановити конденсаційний котел з вбудованим бойлером. Саме такі агрегати італійського бренду Italtherm пропонує в Україні наша компанія.

CITY MAX K

City Max K – настінний котел із закритою камерою згоряння, має накопичувальний бойлер ємністю 60 літрів. Наявність вбудованого утепленого бойлера з якісної нержавіючої сталі дозволить споживачеві завжди мати гарячу воду з необхідною температурою, забезпечуючи максимальну зручність при використанні.

26 K • 32 K


Конденсаційний котел з бойлером: особливості та принцип роботи

Головна відмінна риса газових котлів з вбудованим бойлером – обов’язкова наявність двох роздільних теплообмінників: для опалення та підготовки гарячої води. Тільки в цьому випадку для нагріву води в системі ГВП використовується не пластинчастий теплообмінник, а змійовик, розміщений всередині бойлера.

Принцип роботи такого котла передбачає:

  • підтримання температури води в бойлері на заданому рівні в постійному режимі (щоб вона швидко не охолоджувалася, стінки накопичувального бака утеплені);
  • контроль температури води в бойлері за допомогою датчика NTC. При її охолодженні нижче певного рівня, за сигналом від датчика, плата управління направляє теплоносій в змійовик накопичувальної ємності;
  • надходження теплоносія в теплообмінник бойлера, при відкритих кранах водорозбору системи ГВС, для нагріву холодної води, яка заміщає витрачену гарячу в накопичувальному баці;
  • постійну циркуляцію нагрітої в бойлері сантехнічної води між ним і точками водорозбору, в результаті чого, відкривши кран, можна відразу користуватися гарячою водою заданої температури.

Котли, оснащені вбудованим бойлером об’ємом до 80 л, зазвичай бувають настінними, а з баком більшої місткості – підлоговими.

Конденсаційні котли з бойлером відрізняються від конвекційних аналогів лише технологією нагріву теплоносія, яка передбачає його додатковий підігрів від тепла відводяться продуктів горіння перед подачею з обратки опалювальної системи в первинний теплообмінник котла. Цей процес відбувається в спеціальному конденсаційному теплообміннику особливої ​​конструкції.

Настінні котли конденсаційного типу від компанії Italtherm Srl з вбудованим бойлером, моделі City Max K, випускаються потужністю 26 і 32 кВт, і мають:

  • закриту камеру згоряння з керамічної ізоляцією;
  • безперервну модуляцію полум’я пальника;
  • можливість підключення зовнішнього датчика температури і програматора.

Купуйте котли конденсаційного типу Italtherm з бойлером в Україні оптом в Києві в нашій компанії за ексклюзивними цінами, а в роздріб – в магазинах наших партнерів, з гарантією і можливістю техобслуговування в фірмових сервісних центрах!