З вбудованим бойлером


Газові котли з вбудованим бойлером Italtherm

Більшість власників приватних житлових будинків і квартир, які вирішили влаштувати індивідуальне опалення, вважають за краще відразу забезпечити свою сім’ю ще й гарячою водою, тому встановлюють двоконтурний газовий котел. Однак такий агрегат може забезпечити нагрів води до бажаної температури лише при одночасній її роздачі не більше, ніж в двох точках, наприклад, на кухні та у ванній. Але для дво- і триповерхових будинків або котеджів з санвузлами на кожному поверсі такого обладнання буде недостатньо. Ідеальний в цьому випадку варіант – встановити котел з бойлером, що забезпечує запас гарячої води. Наша компанія пропонує українському споживачеві надійні та якісні котли з вбудованим бойлером італійського бренду Italtherm.

CITY MAX F

City Max F – цей котел є еталоном європейського інноваційного розвитку в області виробництва газових котлів.

24 F • 30 F


Двоконтурний котел з вбудованим бойлером: пристрій і переваги

Всі опалювальні котли з вбудованим бойлером є двоконтурними, тому нагрів води в контурі ГВП у них забезпечує вторинний теплообмінник, яким є змійовик, розташований всередині розширювального бака. Вода в бойлері постійно підігрівається, а її температура контролюється датчиком NTC. При цьому гаряча вода постійно циркулює від бойлера до точок водорозбору і назад. Основними перевагами котла з вбудованим бойлером є:

 • швидкий старт системи ГВП навіть при подачі води в приміщення, розташоване на великій відстані від опалювального агрегату;
 • збільшення обсягу води, доступного для сантехнічних та гігієнічних потреб;
 • зменшення часу та витрат палива, необхідних для повторного нагріву води до
 • заздалегідь заданої користувачем температури;
 • можливість підігрівати воду в контурі ГВП навіть при різкому падінні напору у водопроводі, в той час як в подібних випадках звичайний двоконтурний котел навіть не включається в режим ГВП;
 • компактні розміри в порівнянні з одноконтурним котлом, що працює в парі з зовнішнім бойлером.

Двоконтурні газові побутові котли, оснащені вбудованим бойлером, бувають настінні (при накопичувальної ємності до 80 літрів) або на підлогу (при більшому її обсязі). Вони можуть бути традиційного або конденсаційного типу, димохідні або турбовані.

Особливості та характеристики газових настінних котлів з вбудованим бойлером від Italtherm

Опалювальні котли з бойлером від компанії Italtherm Srl з Італії представлені моделями традиційного і конденсаційного типу серії City Max, потужністю 24 і 30 кВт, 26 і 32 кВт відповідно.

Котли цього італійського бренду оснащені вбудованим бойлером на 60 л, що забезпечує безперебійну подачу гарячої води заданої температури одночасно на 3-4 точки водорозбору. Це – сучасне обладнання, розроблене із застосуванням інноваційних опалювальних технологій і власних розробок компанії. До його особливостей можна віднести:

наявність закритої камери згоряння з керамічної теплоізоляцією, яка забезпечує гарне поглинання шуму;

для запобігання перегріву, збільшений первинний теплообмінний вузол виготовлений з міді, а вторинний – з нержавіючої сталі;

 • теплоізольований бойлер з нержавіючої сталі з магнієвим анодом;
 • гідравлічна група, повністю виготовлена ​​з латуні;
 • можливість роботи на магістральному і зрідженому газі без заміни форсунок;
 • використання пальників з безперервною, плавною модуляцією полум’я;
 • компактні розміри і стильний дизайн.

Купити газовий котел Italtherm з вбудованим бойлером в Україні

Наша компанія запрошує до співпраці підприємців України, пропонуючи вигідні оптові ціни на двоконтурні газові котли з бойлером торгової марки Italtherm. Купуючи у нас це опалювальне обладнання, ви отримуєте:

 • товар оригінальної якості від ексклюзивного постачальника, яким ми є;
 • офіційну гарантію виробника;
 • швидку доставку в будь-який куточок країни;
 • можливість гарантійного та післягарантійного обслуговування в сервісних центрах Italtherm в Україні.

Придбати котел Italtherm з бойлером в роздріб можна в магазинах наших партнерів. Їх адреси і контакти шукайте в розділі «Де купити» нашого сайту!