Котли великої потужності


Газові настінні котли великої потужності Italtherm

При виборі газового котла для автономного опалення, перш за все звертають увагу на його потужність. Залежно від ступеня утеплення будівлі і коефіцієнта тепловтрат, для отримання комфортної температури в приміщеннях площею до 300 м.кв., з стелями до 3 м, потрібно вибирати настінний котел на 20-35 кВт. Для приватних будівель більшої площі буде потрібно більш потужний опалювальне обладнання – підлоговий агрегат, який має більш громіздкі розміри і вимагає виділення окремої кімнати для монтажу. Доброю заміною йому буде настінний газовий котел великої потужності італійського бренду Italtherm, що поставляється в Україну нашою компанією, який підійде для індивідуального і централізованого опалення.

TIME POWER

Time Power – новий високоефективний конденсаційний котел Italtherm.

50 K • 70 K • 90 K • 115 K • 160 K


Настінні котли великої потужності від Italtherm Srl: особливості та переваги

Вироблені авторитетним італійським виробником, високопотужні газові котли з настінним типом установки торгової марки Italtherm моделі Time Power – це одноконтурні агрегати конденсаційного типу з можливістю підключення зовнішнього бойлера для задоволення потреби користувача в гарячій воді. Вони розроблені відповідно до вимог регламенту ЄС ErP regulation 2015/1188 (з доповненнями 2016/2282), спрямованими на зниження енергоспоживання і викидів в атмосферу СО2.

Газові котли великої потужності Italtherm можуть використовуватися для опалення приватних будинків, а також промислових і комунальних об’єктів шляхом побудови каскадних систем з декількох агрегатів. Основні особливості цього обладнання:

  • наявність конденсаційного теплообмінника, що використовує тепло газів, що відводяться для попереднього нагріву, що надходить в котел з обратки системи опалення, остиглого теплоносія, перед подачею його в первинний теплообмінник – це дозволяє знизити витрату газу на 40% і викиди CO2 і NOx;
  • використання циркуляційного насоса з електронною модуляцією, що знижує споживання електрики до 50%;
  • застосування інноваційного змішувача для отримання газоповітряної суміші, що забезпечує модуляцію полум’я пальника в широкому діапазоні (до 1:10).

До переваг конденсаційних котлів великої потужності Italtherm слід віднести:

  • відмінна якість, що відповідає європейським стандартам, обов’язкова серія випробувань і тестування на безпеку для кожного виробу;
  • висока функціональність і ефективність, можливість роботи в режимі двоконтурного котла при підключенні зовнішнього бойлера, а також з інтегрованими сонячними панелями;
  • простота і зручність в користуванні;
  • стильний ексклюзивний дизайн.

Наша компанія є офіційним представником Italtherm Srl в Україні, пропонуючи вигідну співпрацю торговим підприємствам і підприємцям. Замовляйте у нас котли газові великої потужності Italtherm Srl за вигідною ціною і з гарантією виробника! Купити таке обладнання в роздріб можна у наших партнерів.