Новини

Перша в Україні конференція «Італтерм 2019»

MAX 7066

5 грудня 2019 року в конференц-холі київського готелю «Ramada Encore» пройшла перша в Україні конференція «Італтерм 2019», організована українським офісом заводу. Ця подія мала великий успіх: його учасниками стали понад 250 партнерів, клієнтів і дилерів іменитого італійського бренду з 22 регіонів України. Основною темою цієї події стало п'ятикратне зростання продажів котлів Італтерм в Україні у 2019 році, що було окремо відзначено гостями з Італії, які прибули спеціально для участі в конференції.

Детальніше:

Презентація по обладнанню ТМ Italtherm у м.Дніпро

19 вересня, у місті Дніпро, представники компанії Italtherm провели презентацію лінії котлів City Class для партнерів з Дніпра та Дніпропетровської області.

Детальніше:

Виставка-ярмарка "Бізнес Чернігівщини"

У перший день осені 2019 року компанія Italtherm взяла участь у виставці-ярмарці "Бізнес Чернігівщини", що відбулася в ході бізнес-фесту "Разом до успіху", який відбувається вже третій рік поспіль.

Детальніше:

Презентації новинки CITY TOP

Офіційними представниками торгової марки Italtherm було проведено два презентаційних семінари у таких містах:

  • Тернопіль (19 серпня);
  • Луцьк (20 серпня).

Під час заходів був представлений оновлений модельний ряд газового обладнання компанії Italtherm, ретельно розібрано конструкцію традиційних та конденсаційних котлів, їх функціональну особливість та унікальність щодо інших брендів. Лектори семінарів приділили увагу детальній характеристиці обладнання, супроводжуючи слова демонстраціями на макетах.

Детальніше:

Курс Italtherm на навколишнє середовище

Фенікс. Це слово, яке могло б описати історію фірми Italtherm, що знаходиться  в місті П'яченца, і яка працює у високоефективній енергетичній сфері нагріву. Історія почалася в 1970 році, коли Паоло Маццоні заснував свій перший бізнес з виробництва газових приладів для побутового опалення. У 2007 році, ,коли пан Маццоні вирішив продати Фірму багатонаціональній корпорації, побачивши «можливість конкурентної переваги від більшої присутності на експортних ринках», було близько 240 співробітників. Власне, ця операція призвела до закриття виробничого майданчика, тому що в 2010 році нові власники вирішили перенести виробництво за кордон.

Детальніше: