Оцінка надійності ТМ Італтерм


Чергова хороша новина від офіційного представництва Італтерм Україна!
Напередодні сезону 2020 технічна лабораторія нашого заводу опублікувала результати досліджень з вивчення надійності настінних газових котлів Італтерм, які випускаються нами.
Були представлені цифри – відсоток відмов по всіх сегментах настінних газових котлів Італтерм.

Що це за цифри? Це відсоток котлів, від загальної кількості вироблених, які виходять з ладу вже в момент першого пуску, ламаються в процесі експлуатації в гарантійний термін.

Так ось цифри такі:
Традиційні котли Італтерм – відсоток відмов 0,6% тобто на 100 000 випущених нами котлів, тільки 600 можуть мати нестійку роботу.
Конденсаційні котли Італтерм Конденсінг- відсоток відмови 0,4% тобто на 100 000 випущених нами котлів, тільки 400 можуть мати нестійку роботу.
Преміум лінійка котлів Італтерм ТОР Конденсінг – відсоток відмови 0,2% тобто на 100 000 випущених нами котлів, тільки 200 можуть мати нестійку роботу.

Дані цифри ще раз доводять, що продукція заводу Італтерм знаходиться на найвищих щаблях рейтингів надійності серед світових виробників опалювальної техніки!

Конкурентні марки, що випускаються на заводах Туреччини, Китаю та Росії не досягають таких показників при будь-яких тестах!
Для турецьких заводів цей відсоток відмов 2-4%, китайських виробників – близько 5%.

А заводи російської збірки мають найвищий відсоток відмов – близько 10%!

Тобто, на кожні 100 000 вироблених в Росії котлів – 10 000 котлів вже матимуть проблему з першим пуском і подальшою експлуатацією!

Тому ми сміливо запропонували ринку в цьому році програму 10 річної гарантії на всі котли Італтерм і запрошуємо всіх потенційних партнерів до співпраці з нами!

PDF Каталог