Перша в Україні конференція «Італтерм 2019»


5 грудня 2019 року в конференц-холі київського готелю «Ramada Encore» пройшла перша в Україні конференція «Італтерм 2019», організована українським офісом заводу. Ця подія мала великий успіх: його учасниками стали понад 250 партнерів, клієнтів і дилерів іменитого італійського бренду з 22 регіонів України. Основною темою цієї події стало п’ятикратне зростання продажів котлів Італтерм в Україні у 2019 році, що було окремо відзначено гостями з Італії, які прибули спеціально для участі в конференції.

Президент заводу і власник бренду Італтерм пан Паоло Маццоні, а також, Директор по експортних продажах пан Марко Адорні і Головний спеціаліст заводу з обслуговування після продажі пан Матео Веделлі, виступили перед гостями з лекціями про історію бренду, його стратегії та інноваційним розробкам сьогодення і майбутнього, які ведуться в лабораторіях заводу.

В рамках події була проведена церемонія нагородження грамотами та вручення цінних подарунків. Так, іменні таблички з восьми номінацій, від заводу Італтерм отримали 82 кращих дилера 2019 року. Найбільш успішним і важливим партнерам Італтерм в Україні, були вручені 11 пар фірмових годинників з іменним гравіюванням від Президента заводу пана Паоло Маццоні. Кожен учасник зустрічі отримав диплом за підписом Президента заводу Італтерм. Всім учасникам заходу були вручені різноманітні подарунки та пам’ятні сувеніри, а також Президент заводу пан Паоло Маццоні запросив відвідати Італію та його підприємство в 2020 році, 100 своїх кращих українських клієнтів.

Крім того, в ході тематичної вікторини були розіграні 10 котлів Italtherm City Top, і переможці отримали ці новітні опалювальні пристрої зі складу українського офісу заводу.

Всі партнери мали можливість обговорити хвилюючі їх питання і поспілкуватися з представниками заводу Італтерм і керівництвом українського офісу в неформальній атмосфері.

Прекрасним закінченням дня став масштабний банкет для всіх гостей в ресторані готелю «Ramada» за участю зірок вітчизняної естради та ансамблів народної музики. Запальні танці під знайомі всім від Заходу до Сходу мелодії, об’єднали під сценою усі регіони нашої країни!

Конференція, що пройшла в атмосфері дружньої комунікації між гостями з Італії і їх партнерами в Україні безсумнівно запам’яталася всім учасникам і залишила найкращі спогади. Так, самим популярним запитанням під час закінчення вечора було питання про дату наступної зустрічі партнерів Італтерм у 2020 році. Ми раді повідомити, що вона неодмінно відбудеться в наступному році; в наших планах – ще більше гостей і учасників, відмінні подарунки, плідні лекції і дружнє спілкування, і звичайно ж звіт про успіх і зміцнення позицій бренду Італтерм в Україні.

PDF Каталог