Про компанію

Italtherm – це нова компанія. Завдяки динамічності, гнучкості та інновацій, Italtherm бере участь у сфері HTG та кондиціонування повітря для індивідуальних та централізованих систем ОВ. Italtherm проводить свою продукцію від R&D до продажу як на італійському, так і на експортному ринку.

Очолює компанію легенда котельного ринку Паоло Маццоні.

Italtherm, завдяки своєму сильному ноу-хау і завдяки своєму багаторічному  досвіду у цій сфері, може задовольнити всі потреби.

Основна філософія Italtherm зроблена сильною та достойно працюючою командою, орієнтованою як на інноваційні технології, так і на посилення партнерства. Для того, щоб всі разом зробили нову філософію компанії, засновану на людському підході, ми віримо, що люди – це ядро ​​компанії.

КОМПАНІЯ ITALTHERM ЗАВТРА

“Ми не успадковуємо Землю від наших батьків.
Ми позичаємо це у наших синів.”
(Африканське висловлювання цитується Антуаном де Сент-Екзюпері).

Italtherm, з точки зору екологічно чистої компанії, бере участь у нових викликах, які змусять нас довести свою цінність протягом багатьох років.

Ми віримо, що ми повинні досягти і надати кожному добробут, не впливаючи на майбутнє нового покоління, а також на навколишнє середовище, навіть якщо люди час від часу звикли забувати, що ми є частиною цього світу.

Завдяки цьому Italtherm має на меті розробити повний асортимент продукції, здатний оптимізувати та об’єднати всі поновлювані джерела енергії, як сонячні та геотермальні, з традиційними джерелами, такими як газ. Вважається, що всі продукти пропонуються  з високою ефективністю,  з легким застосуванням  і  здатністю дотримуватися будь-яких системних потреб.

PDF Каталог