Вітаємо з Новим роком!


Шановні партнери та клієнти!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!
Проводжаючи цей рік, оцінюємо пройдений шлях та згадуємо яскраві моменти року.

2021-й був позначений багатьма пам’ятними подіями. На початку року першими здобутками були досягнення розміщень 200 рекламних площин по всій Україні та створення нової програми підтримки партнерів. Завдяки цьому виросла в рази впізнаваність бренду Italtherm в Україні.

У 2020-ому році, одне з першочергових завдань офіційного представництва компанії Італтерм було створення мережі сервісу з максимальним покриттям території країни. Станом на кінець 2021-го року нам підкорилася позначка у 750 сервісних точок на теренах України – ця цифра в рази перевищує цифри конкурентів.

І останні події на часовій ліній 2021 року, але зовсім не останні за своєю важливістю! Перша, ще зовсім свіжа  –  підписання договору про стратегічне партнерство Італтерм Україна і Піраміда 24.   І друга – завдання, яке ми собі поставили з початку своєї роботи, а саме: 300 точок продажу в Україні!  Сьогодні кожен покупець у будь-якій точці України, звернувшись до найближчого магазину, зазначеного на нашій карті, зможе знайти, ознайомитись та придбати необхідну продукцію.

У 2022 рік ми входимо з новими планами, ідеями та сподіваннями на краще та успіх. Упевнені, що лише наша спільна праця і наполегливість принесуть нам бажаний результат і підйом авторитету Італтерм в Україні.

Нехай Новий 2022 рік принесе злагоду і достаток, щастя і спокій до Вашого дому!

Залишайтеся з командою Італтерм у прийдешньому Новому 2022 році!

PDF Каталог