Сертифікати

Сертифікати якості обладнання Italtherm

Котли – це прилади, що підлягають спеціальному регулюванню у сфері знаку СЕ: виробник не може самостійно сертифікувати відповідність продукції, але він повинен довірити зовнішньому органу сертифікації, щоб гарантувати справедливість тесту на користь споживача.

Наша продукція сертифікована Kiwa Cermet Italia S.p.a., є  провідним європейським сертифікаційним агентством, для забезпечення відповідності європейським нормам промисловості.

Ретельні  випробування, проведені як лабораторіями, так і агентством, перевіряють якість продукції на наявність необхідної вимоги для досягнення подальшого встановлення знаку СЕ.

Котли ITALTHERM вже сертифіковані в 32 країнах Європи і в Китаї.


ISO9001:2015 – Сертифікація системи управління якістю

У березні 2013 року Italtherm система управління якістю отримала сертифікат ISO9001, який періодично оновлюється компанією Kiwa Cermet Italia S.p.a.

Для  Italtherm, сильної, прогресивної компанії на внутрішньому та міжнародному ринках, слово «якість» означає не тільки абсолютну відповідність між продукцією та потребами її клієнтів, але й здатність надавати реальну вартість через свою робочу діяльність.

«Якість» завжди була основною  філософією компанії: впроваджена система менеджменту якості є необхідною умовою для постійного поліпшення показників і більшого задоволення як зовнішніх, так і внутрішніх клієнтів.